Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj352
mod_vvisit_counterWczoraj2730
mod_vvisit_counterW tygodniu9164
mod_vvisit_counterTydzień temu22829
mod_vvisit_counterW miesiącu58272
mod_vvisit_counterMiesiąc temu90449
mod_vvisit_counterRazem4239689

Online: 43
Twoje IP: 3.90.207.89
,
Dzisiaj mamy: Cze 20, 2019

05
Gru
2016
Ecology – Ekologia po angielsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   

DSCN2541

Zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe. Skrót CLIL (Content and Language Integrated Learning)  oznacza nowoczesną metodę, która polega na nauczaniu przedmiotu szkolnego (np. matematyki, historii , przyrody) oraz języka obcego. Uczniowie mają szansę poznać nie tylko dany przedmiot w języku polskim, ale także i angielskim.  

W tym tygodniu klasa 4A ćwiczyła słownictwo angielskie związane z ekologią, a dokładniej z segregowaniem śmieci. Przygotowując się do wystąpień publicznych, zademonstrowali w praktyce nowe słówka. "Put the food waste in the silver bin. Put the plastic bottle in the yellow bin."  Zadanie domowe miało polegać na zrobieniu plakatu o recyklingu.  W trosce o papier uczniowie wykonają prezentację w Power point z wychowawczynią, panią Małgorzatą Krupińską, nauczycielką informatyki.