Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2350
mod_vvisit_counterWczoraj3051
mod_vvisit_counterW tygodniu15275
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu67705
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4705205

Online: 48
Twoje IP: 34.204.173.36
,
Dzisiaj mamy: Lis 22, 2019

03
Paź
2016
Głośne czytanie „Krzyżaków” w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

czytanie

 

 

Trwa Rok Henryka Sienkiewicza ustanowiony przez Senat RP.  W szkole podjęliśmy wiele działań, by „oddać należny hołd temu Wielkiemu Polakowi i przyczynić się do popularyzacji Jego twórczości oraz idei zawartych w Jego książkach – przede wszystkim patriotyzmu i przywiązania do tradycyjnych wartości” – jak czytamy w uchwale Senatu.

            Uczniowie, którzy 29 września wzięli udział w akcji czytelniczej dla mieszkańców miasta, również w naszej szkole poprowadzili akcje głośnego czytania „Krzyżaków”. Zaprosili do wspólnej zabawy uczniów klasy I a G oraz bawili się z dwoma klasami czwartymi: IV a i IV c. 

                                                                                                                                 R. M.