Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2397
mod_vvisit_counterWczoraj3249
mod_vvisit_counterW tygodniu5646
mod_vvisit_counterTydzień temu23719
mod_vvisit_counterW miesiącu72215
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4609499

Online: 47
Twoje IP: 34.204.171.108
,
Dzisiaj mamy: Paź 22, 2019

30
Wrz
2016
Usypmy razem Górę Grosza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. 

Towarzystwo Nasz Dom

 

góra groszaUczennica klasy IVc Edyta Cybula jest pomysłodawczynią zgłoszenia naszej szkoły do udziału w tegorocznej edycji Góry Grosza.

Celem akcji Góra Grosza odbywającej się pod egidą Towarzystwa Nasz Dom jest pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, tym, które wychowują się poza swoją biologiczną rodziną, w domach dziecka lub rodzinach zastępczych.

Do akcji włączają się szkoły i przedszkola z całej Polski. Jaką siłę może stanowić niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących świadczy fakt, że w ubiegłym roku dzieci z 11000 placówek oświatowych uzbierały Górę Grosza o wartości 2 966 693, 35 zł.

Jeżeli w Roku Wolontariatu chcesz dołączyć do tego grona - serdecznie zapraszamy! Już teraz zacznij zbierać monety o nominale 1 gr i weź udział w finale, który odbędzie się na terenie naszej szkoły na przełomie listopada i grudnia. O szczegółach przedsięwzięcia poinformujemy w listopadzie.

 

góraaa groszaa