mod_vvisit_counterW tygodniu20498

Dzisiaj mamy: Lut 23, 2020

Nasi Absolwenci - Krystian Barański PDF Drukuj Email
Sobota, 17 Wrzesień 2016 10:34

DSCN2278Każdego roku odwiedzają nas nasi absolwenci. Niektórzy z nich nie tylko odwiedzają, ale i pracują. Absolwentką naszej szkoły jest pani Anna Cichowlas - anglistka, pan Mariusz Bernacki – trener hokeistów, pani Agnieszka Kaczmarska – pedagog szkolny. Ostatnio przebywał w naszej szkole pan Krystian Barański, absolwent z 2012 roku. Po ukończeniu nauki w Zespole Szkół nr 3, pan Krystian zdecydował rozpocząć studia na Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie Teorii Muzyki. W międzyczasie kontynuował naukę gry na fortepianie w szkole muzycznej w Żorach i odbywał zdobywał zupełnie inne umiejętności. Urząd Pracy skierował go do naszej szkoły w ramach Stażu dla Młodych.

W trakcie stażu pozyskał następujące umiejętności praktyczne:  wysyłanie korespondencji i dokonywanie odbioru, przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji i kierowanie do właściwych osób, przepisywanie i wypełnianie wymaganych druków i pism szkolnych,  pomoc przy pracach związanych z inwentaryzacją majątku szkolnego,  wprowadzanie danych do dziennika elektronicznego.

Staż pozwolił nie tylko na zdobycie nowych umiejętności, ale też na poznanie szkoły z drugiej strony. Pan Krystian był zaskoczony jak wiele prac jest wykonywanych w szkole podczas wakacji, aby uczniom zapewnić jak najlepsze warunki.

Grono pedagogiczne z żalem pożegnało sympatycznego asystenta, chętnego zawsze do pomocy.

Miłośnikowi Chopina chcemy życzyć podobnie świetnej kariery, jaka jest udziałem pana Karola Gajdy, innego  absolwenta ZS11.