Twoje IP: 34.237.76.91
Dzisiaj mamy: Wrz 16, 2019

„Mam Talent” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

Ruszyła VI edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”.

Dnia 4 kwietnia 2016r. o godz. 16.00 w naszej szkole odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu „Mam Talent”, a 22 kwietnia 2016r. o godz. 11.45 odbył się szkolny finał.

W sumie było 14 uczestników. Zaprezentowany był: taniec, recytowanie wierszy, gra na flecie oraz układanie kostki Rubika na czas. Wśród tylu uczestników znaleźli się i tacy, którzy pokazali tam również talent plastyczny.

W skład „jury” wchodzili przedstawiciele grona pedagogicznego: pani Monika Makos-Gałan oraz pan Krzysztof Kużdrzał.

Nad oprawą fotograficzną czuwała pani Agata Mizera-Kulas. Pedagog szkolny Zespołu Szkól nr 11 p. Agnieszka Kaczmarska była natomiast inicjatorką całego przedsięwzięcia, jak i prowadzącą. Do pomocy służyli także wolontariusze , którzy wykazywali się ciekawymi pomysłami w organizowaniu tego konkursu.

Publiczność była pod wrażeniem występów, szczególnie jeden - finalistki Zuzanny Dzioba, która pokazała, jak za pomocą algorytmów można ułożyć na czas kostkę Rubika, zachwycił widzów.

Ostatni występ Wiktorii Postupalskiej rozgrzał do czerwoności atmosferę pośród naszej publiczności, uczennica 4 klasy szkoły podstawowej zaprezentowała wspaniały taniec disco dance.

Prezentujący pokazali się na żywo na scenie w takich oto odsłonach:

1) ZUZANNA ZAWIŚLAK – deklamacja wiersza (IIIb              III miejsce

2) SZKUDLAREK KONRAD - gra na flecie (IIIa SP20)

3) DZIOBA ZUZANNA– układanie kostki rubika (Va SP20)       II miejsce

4) BURDZIK NATALIA - deklamacja wiersza (IIIa SP20)           I miejsce

5) POSTUPALSKA WIKTORIA– taniec  (IVa SP20)                  II miejsce

Ciekawą niespodzianką było również to, że Natalia Burdzik i Zuzanna Zawiślak piszą swoje wiersze, które miały możliwość zaprezentować przed naszą publicznością.

W tym roku szkolnym szansę na zaprezentowanie się podczas finału miały również osoby utalentowane plastycznie, które zgłosiły się do uczestniczenia w konkursie, a więc:

1) KROSNY IZABELA (IIb SP20)                                              III miejsce

2) ORAWSKA ZUZANNA (IIc SP20)

3) KACZMARSKI PATRYK (IIIa SP20)

4) KAPOL GABRIELA (Va SP20)

5) ŁACHUT ANNA (IIIa SP20)

6) PAŁUSZKA KAROLINA (IVa SP20)

7) WOJTKOWSKA MONIKA  (Va SP20)

8) PERZ PATRYCJA  (Va SP20)                                 I miejsce

9) SZMUK JAKUB (Ib G9)                                         II miejsce

Nasi utalentowani uczniowie pokazali co umieją! Wszyscy finaliści w ramach podziękowania otrzymali piękne nagrody w postaci książek, pluszaków i innych gadżetów.

Dziękuję serdecznie wszystkim za zaprezentowanie swoich ciekawych talentów !!!

Do zobaczenia mam nadzieję za rok, już w kolejnej VII edycji.

Pedagog ZS11

Agnieszka Kaczmarska