mod_vvisit_counterTydzień temu19536

Twoje IP: 54.221.145.174
Dzisiaj mamy: Cze 27, 2019

2016
SUKCES W MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

img01W czwartek 28 kwietnia trzech reprezentantów naszej szkoły - Mikołaj Kanik z klasy 2c , Klaudia Nastaszyc z klasy 3a i Karolina Kopczyńska z klasy 3b reprezentowali naszą szkołę w XII MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM "Tajemniczy ogród poezji i prozy angielskiej" w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów z jastrzębskich szkół, recytując utwory w języku angielskim. Uczniowie przed konkursem zacięcie trenowali swoje wiersze, pracując nad poprawną wymową, dykcją i opanowaniem tremy, bo wiedzieliśmy, że publiczność będzie bardzo duża. Nasze wysiłki zostały docenione przez jury, które przyznało Klaudii Nastaszyc, WYRÓŻNIENIE za recytację wiersza "I think my dad is Dracula", z kolei Mikołaj Kanik zachwycił recytacją wiersza "My teacher calls me sweetie cakes", zdobywając III MIEJSCE. Jesteśmy bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.