Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1452
mod_vvisit_counterWczoraj3142
mod_vvisit_counterW tygodniu14445
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu22167
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5741424

Online: 37
Twoje IP: 54.236.59.154
,
Dzisiaj mamy: Sie 07, 2020

25
Kwi
2016
Brąz absolwentów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Miniony weekend był udany dla hokeistów JKH – uczniów i absolwentów naszej szkoły. Po sukcesie naszych uczniów (I i II miejsce w Tychach) – 18 absolwentów sięgnęło po brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Od wtorku 19 kwietnia na lodowisku w Nowym Targu rozgrywany był Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów. W fazie grupowej, po wygranej w karnych z gospodarzami, JKH uległ po dogrywce Sokołom Toruń (5:6). Zwycięstwo 3:2 w ostatnim meczu z Unią Oświęcim dało upragniony awans do półfinału. Zwycięskiego gola, na minutę i 28 sekund przed zakończeniem spotkania, zdobył Jakub Michałowski. W spotkaniu półfinałowym o jedno trafienie lepsza była drużyna UKS Zagłębie Sosnowiec. Przegrana 1:2 (bramka Jakuba Michałowskiego) spowodowała, że stawką niedzielnego meczu z TMH Polonia Bytom był brązowy medal. Wymiana ciosów nie przyniosła rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie, po 60 min na tablicy wyników był remis 5:5. Losy meczu wziął w swoje ręce niezawodny Dominik Paś (najlepszy strzelec Mistrzostw Świata Dywizji IIA do lat 18). To jego trafienie w 51 sekundzie dodatkowego czasu gry dało brązowy medal Mistrzostw Polski. Złoty medal dla UKS Zagłębie Sosnowiec, srebro wywalczyła drużyna UKH Unia Oświęcim.

Wyniki JKH fazy grupowej:

MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 2:3k
Bramki dla JKH: Matusik-2, Jaworski (decydujący rzut karny)

MKS Sokoły Toruń - JKH GKS Jastrzębie 6:5d
Bramki dla JKH: Paś D.-2,Jarosz, Bichta, Jaworski

JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 3:2
Bramki dla JKH: Paś D.. Dudkiewicz, Michałowski

Półfinał: JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 1:2
Bramka dla JKH: Michałowski

Mecz o 3 miejsce: TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 5:6d
Bramki dla JKH: Jaworski-2, Paś D.-2, Ludwiczak, Jarosz

Skład JKH GKS Jastrzębie: Kamil Berggruen, Mateusz Nowak, Patryk Matusik - Jakub Jaworski - Krzysztof Dudkiewicz - Maciej Balcerek - Bartosz Bichta- Krzysztof Bryk - Kordian Chorążyczewski - Wojciech Czech - Kamil Kącki - Przemysław Ludwiczak - Michał Żak - Mateusz Barszczewski - Dominik Jarosz - Jakub Michałowski - Patryk Pelaczyk - Paweł Rafalik - Dominik Paś - Jakub Szubert - Gracjan Witas – Oskar Rzekanowski. Trener: Zbigniew Wróbel