Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj450
mod_vvisit_counterWczoraj3450
mod_vvisit_counterW tygodniu3900
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu68391
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5020716

Online: 50
Twoje IP: 34.204.191.0
,
Dzisiaj mamy: Lut 18, 2020

04
Kwi
2016
Hokejowe zmagania polsko-czesko-słowackie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

img01W dniach 2-3 kwiecień na "Jastorze" rozegrany został MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HOKEJA NA LODZIE drużyn rocznika 2006 i młodsi, z udziałem uczniów naszej szkoły. Na jastrzębskim lodowisku, obok dwóch polskich ekip (MOSM Tychy i gospodarze) zobaczyć można było drużyny zza naszej południowej granicy. Na zaproszenie JKH odpowiedziały dwa czeskie zespoły - HC Bohumin i HC AZ Havířov 2010 oraz słowacki MŠHK Prievidza. Zawody rozgrywane były na całym lodowisku systemem "każdy z każdym", mecze trwały 2 x 20 minut. Zwycięzcą zawodów została niepokonana ekipa z Havířova. Medale odebrały również drużyna MOSM Tychy i gospodarze turnieju.

Wyniki turnieju

SOBOTA (02.04.2016):

MOSM Tychy- HC Bohumin 3:3

JKH GKS Jastrzębie-HC AZ Havířov 3:7
Bramki dla JKH: Sebastian Wojciechowski, Mikołaj Osiadły, Jakub Onak.

MOSM Tychy- MŠHK Prievidza 9:0

HC Bohumin- HC AZ Havířov 6:8

JKH GKS Jastrzębie- MŠHK Prievidza 11:6
Bramki dla JKH: Jan Sobczak-3, Jakub Onak-3, Maciej Poręba-2, Mateusz Lubański, Czesław Pasoń, Sebastian Wojciechowski.

NIEDZIELA (3 IV)

HC Bohumin- MŠHK Prievidza 10:4

JKH GKS Jastrzębie- MOSM Tychy 2:3
Bramki dla JKH: Szymon Mysłowski, Bartłomiej Stolarski.

MŠHK Prievidza- HC AZ Havířov 0:14

JKH GKS Jastrzębie- HC Bohumin 6:5
Bramki dla JKH: Jan Sobczak-2, Bartłomiej Stolarski-2, Sebastian Wojciechowski-2.

MOSM Tychy- HC AZ Havířov 0:5

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. HC AZ Havířov 12pkt

2. MOSM Tych 7pkt

3. JKH GKS Jastrzębie 6pkt

4. HC Bohumin 4 pkt

5. MŠHK Prievidza 0pkt

Skład JKH: Dawid Kapusta, Mateusz Mrowiec, Kacper Michalski, Edyta Cybula, Michał Leszko, Mateusz Lubański, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Jan Sobczak, Bartłomiej Stolarski, Sebastian Wojciechowski, Paweł Walas, Mateusz Lubański, Krzysztof Cichy, Filip Wojciechowski, Wiktor Zając, Mikołaj Osiadły, Mateusz Wasylkowski, Czesław Pasoń, Wiktor Makuła, Patryk Kaczmarski, Michał Kapiński.