Twoje IP: 3.233.221.149

Mar
APEL PCK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przeprowadzamy w szkole zbiórkę darów na PCK.

Podarujmy odrobinę tym, dla których okres Świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć święta Wielkanocne. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Zarząd Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom żywności z przeznaczeniem dla rodzin i osób samotnych, będących w trudnej sytuacji materialnej, objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.

Prosimy o dary z dłuższym terminem ważności, tj. produkty niepsujące się m. in.: mąkę, kaszę, ryż, makaron, sól, cukier, słodycze.

Zebrane dary prosimy dostarczyć do Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 15, tel. 32 476 35 66 we wtorki i piątki w godz. 10 – 14. W innych terminach po uzgodnieniu z Prezesem Oddziału Rejonowego PCK Wiesławem Lasykiem, koordynatorem akcji, tel. 607 365 979.

W przypadku braku możliwości dostarczenia darów do oddziału PCK, można je pozostawić w gabinecie pedagoga szkolnego ZS11. Bardzo proszę do produktów spożywczych dołożyć kartkę z danymi ucznia (imię i nazwisko oraz klasę).