mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Lut
Erasmus+ Specjaliści reklamują PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek

12345Członkinie grupy „Specjaliści” z Zespołu Szkół nr 11 w Jastrzębiu-Zdroju nie tylko uczą się, ale i pracują. Zdobywanie wiedzy ekonomicznej to ciężka praca dla gimnazjalistów. Zastosowanie zdobytej wiedzy z zakresu przedsiębiorczości może okazać się dobrą zabawą. Realizując program Erasmus +, polscy uczniowie zajmują się reklamą wirtualnej firmy. Podczas ferii połączone siły obu grup, czyli ubiegłoroczni absolwenci kursu Młodych Przedsiębiorczych oraz obecni, kręcili spot reklamowy w jastrzębskim Spa – w Kompleksie Dąbrówka – Parkowe Zacisze. Pani Magdalena Bazgier udostępniła uczniom wszystkie pomieszczenia, w którym mogli odgrywać rolę użytkowników Health Matters, wirtualnego centrum zdrowia. Dla Małgosi Bańkowskiej, Pauliny Żurkowskiej, Pauliny Kempińskiej , Ani Ulbrich, Weroniki Chmiel oraz jej brata Sebastiana była to godzina dobrej zabawy. Film będzie pokazywany podczas międzynarodowego spotkania w Estonii w marcu 2016.