Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj941
mod_vvisit_counterWczoraj3262
mod_vvisit_counterW tygodniu941
mod_vvisit_counterTydzień temu22507
mod_vvisit_counterW miesiącu47433
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4776365

Online: 49
Twoje IP: 3.234.214.113
,
Dzisiaj mamy: Gru 16, 2019

Erasmus+ Specjaliści reklamują PDF Drukuj Email
Środa, 24 Luty 2016 12:15

12345Członkinie grupy „Specjaliści” z Zespołu Szkół nr 11 w Jastrzębiu-Zdroju nie tylko uczą się, ale i pracują. Zdobywanie wiedzy ekonomicznej to ciężka praca dla gimnazjalistów. Zastosowanie zdobytej wiedzy z zakresu przedsiębiorczości może okazać się dobrą zabawą. Realizując program Erasmus +, polscy uczniowie zajmują się reklamą wirtualnej firmy. Podczas ferii połączone siły obu grup, czyli ubiegłoroczni absolwenci kursu Młodych Przedsiębiorczych oraz obecni, kręcili spot reklamowy w jastrzębskim Spa – w Kompleksie Dąbrówka – Parkowe Zacisze. Pani Magdalena Bazgier udostępniła uczniom wszystkie pomieszczenia, w którym mogli odgrywać rolę użytkowników Health Matters, wirtualnego centrum zdrowia. Dla Małgosi Bańkowskiej, Pauliny Żurkowskiej, Pauliny Kempińskiej , Ani Ulbrich, Weroniki Chmiel oraz jej brata Sebastiana była to godzina dobrej zabawy. Film będzie pokazywany podczas międzynarodowego spotkania w Estonii w marcu 2016.