Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3182
mod_vvisit_counterWczoraj2806
mod_vvisit_counterW tygodniu5988
mod_vvisit_counterTydzień temu24217
mod_vvisit_counterW miesiącu69751
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4607035

Online: 35
Twoje IP: 18.210.22.132
,
Dzisiaj mamy: Paź 21, 2019

11
Sty
2016
24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img01„Drodzy Przyjaciele,
dziękujemy za piękną, pełną wzajemnego szacunku, miłości i tolerancji orkiestrową niedzielę. Dzięki takim chwilom świat jest jeszcze piękniejszy a one same dodają nam sił, aby pokonywać wszystkie przeciwności losu. Bo kiedy pacjenci, dla których tak naprawdę zbieramy pieniądze, widzą ten niesamowicie kolorowy i pełen muzyki tłum, to dostają najlepsze lekarstwo na swoje dolegliwości – ludzką przyjaźń. To ona powoduje, że od 24 lat porywamy się na tak wielkie przedsięwzięcie, jakim jest Finał Orkiestry. Dzięki Twojemu uczestnictwu wiemy, że będziemy mogli zrealizować mnóstwo pomysłów, które pomogą ratować życie, leczyć choroby i pomagać godnie żyć ludziom w podeszłym wieku. Mamy teraz przed sobą cały rok, aby bardzo skrupulatnie rozliczyć niedzielną zbiórkę i zakupić najlepsze urządzenia medyczne, a także finansować ogólnonarodowe programy medyczne. Pamiętajcie, że w środku lata będziemy chcieli Wam podziękować za Wasze granie z nami Najpiękniejszym Festiwalem Świata – Przystankiem Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.
Dzisiaj kłaniamy się nisko i tulimy mocno do serca.
Sie ma Jurek Owsiak & przyjaciele”

Takie słowa mogli przeczytać wolontariusze na dokumencie rozliczenia 24 Finału otrzymanym po zdaniu puszki w jastrzębskim sztabie WOŚP. Sześciu uczniów z naszej klasy dołączyło do szkolnej grupy wolontariuszy niedzielnego Finału WOŚP koordynowanej przez pedagoga szkolnego i opiekuna wolontariatu w naszej szkole, Panią Agnieszkę Kaczmarską.

  • Brawo Jakub Becherowski!
  • Brawo Jakub Ciućka!
  • Brawo Szymon Giziński!
  • Brawo Jakub Kanik!
  • Brawo Kamil Kapustka!
  • Brawo Adrian Wrucha!

Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie Nowak za obecność, wsparcie i pomoc w opiece nad chłopcami.

Do zobaczenia podczas 25 Finału.