Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj390
mod_vvisit_counterWczoraj3610
mod_vvisit_counterW tygodniu390
mod_vvisit_counterTydzień temu27138
mod_vvisit_counterW miesiącu70896
mod_vvisit_counterMiesiąc temu105241
mod_vvisit_counterRazem4905069

Online: 42
Twoje IP: 3.214.184.250
,
Dzisiaj mamy: Sty 20, 202020
Gru
2015
Wigilijka klasowa i warsztaty decoupage PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

Nasza druga wspólna wigilijka. Złożyliśmy sobie serdeczne życzenia, podzieliliśmy opłatkiem, słuchaliśmy kolęd, delektowaliśmy wypiekami przygotowanymi przez mamę Kamila i Bartka. Uroczystą atmosferę i odświętny charakter spotkania podkreślił przecudny koncert skrzypcowy i gitarowy w wykonaniu Julii i Hani.

Po oficjalnej części odbyły się warsztaty plastyczne poprowadzone przez Panią Magdę Porębę, współzałożycielkę jastrzębskiego Klubu Malucha Montessori „Kot”. Niełatwą metodą decoupage wykonywaliśmy świąteczne dekoracje. Późnym popołudniem opuściliśmy szkołę z pięknie ozdobionymi drewnianymi aniołami, dzwonkami oraz poczuciem satysfakcji z odkrycia i wykorzystania manualnych talentów. Dziękujemy Pani Magdzie za ciekawe zajęcia i już czekamy na możliwość nauczenia się nowych technik rękodzieła artystycznego.