mod_vvisit_counterW tygodniu20721

PRZETWARZAM
TWORZĘ
UCZĘ

Od września w małej świetlicy realizujemy

PROGRAM ZAJĘĆ PRZYRODNICZO­ - JĘZYKOWYCH I PLASTYCZNYCH ROZWIJAJĄCYCH ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA UCZNIÓW.

Dzieci w młodszym wieku szkolnym charakteryzują się dużą aktywnością poznawczą i zaangażowaniem, są ciekawe świata, chcą eksperymentować, badać i tworzyć. Bardzo szybko uczą się również języków obcych. Szybko zapamiętują nowe słownictwo oraz sprawnie je wykorzystują. To dla nich okres poszukiwań, pytań, dociekań. Wówczas kształtujemy postawy młodego obywatela Ziemi, a także mamy niepowtarzalną okazję nauczyć języków obcych, w naturalny sposób bazując na szerokiej gamie asocjacji dzieci i kształtować postawę twórczą z wykorzystaniem odpadów.

Informacje i artykuły o programie można znaleźć w zakładce Projekty -> mały przyrodnik.

mgr Gabriela Piksa­-Sojka

mgr Katarzyna Madeksza