Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj452
mod_vvisit_counterWczoraj3450
mod_vvisit_counterW tygodniu3902
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu68393
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5020718

Online: 51
Twoje IP: 34.204.191.0
,
Dzisiaj mamy: Lut 18, 2020

03
Lis
2015
Otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

8 o29 października 2015r. w naszej szkole miały miejsce otrzęsiny uczniów klas pierwszych  gimnazjum. Samorząd szkolny zaprosił młodszych kolegów i ich wychowawców do wspólnej zabawy, której efekty przedstawiamy na zdjęciach. Nasze pierwszaki miały do wykonania kilka zadań, a wszystko zaczęło się od nakarmienia kolegi pączkiem z zawiązanymi oczami. Następnie był quiz dla spostrzegawczych  - należało rozpoznać na zdjęciach z dzieciństwa starszych kolegów i nauczycieli. Karaoke pokazało nam kto najlepiej śpiewa, a konkurencje sportowe kto jest mistrzem rzutów do kosza. Wiele emocji było podczas pokazu mody inspirowanego EURO 2016 oraz podczas występów kabaretowych. Ostatnia konkurencja, która polegała na zapleceniu warkocza przez chłopca koleżance z klasy okazała się najbardziej trudna ale była też okazją do nauki tego "niewykonalnego" dla chłopców zadania. Całe zmagania były okazją do wspólnej zabawy i poznania swoich kolegów w bardzo nietypowych sytuacjach. Dwa dni bez pytania i niezapowiedzianych kartkówek wygrała klasa I a. W naszej zabawie nie było przegranych - wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali od naszego sponsora sieci sklepów Kaufland słodkie pączki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.