mod_vvisit_counterW tygodniu20706

Lis
Otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska

8 o29 października 2015r. w naszej szkole miały miejsce otrzęsiny uczniów klas pierwszych  gimnazjum. Samorząd szkolny zaprosił młodszych kolegów i ich wychowawców do wspólnej zabawy, której efekty przedstawiamy na zdjęciach. Nasze pierwszaki miały do wykonania kilka zadań, a wszystko zaczęło się od nakarmienia kolegi pączkiem z zawiązanymi oczami. Następnie był quiz dla spostrzegawczych  - należało rozpoznać na zdjęciach z dzieciństwa starszych kolegów i nauczycieli. Karaoke pokazało nam kto najlepiej śpiewa, a konkurencje sportowe kto jest mistrzem rzutów do kosza. Wiele emocji było podczas pokazu mody inspirowanego EURO 2016 oraz podczas występów kabaretowych. Ostatnia konkurencja, która polegała na zapleceniu warkocza przez chłopca koleżance z klasy okazała się najbardziej trudna ale była też okazją do nauki tego "niewykonalnego" dla chłopców zadania. Całe zmagania były okazją do wspólnej zabawy i poznania swoich kolegów w bardzo nietypowych sytuacjach. Dwa dni bez pytania i niezapowiedzianych kartkówek wygrała klasa I a. W naszej zabawie nie było przegranych - wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali od naszego sponsora sieci sklepów Kaufland słodkie pączki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.