Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj524
mod_vvisit_counterWczoraj3620
mod_vvisit_counterW tygodniu11182
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu75673
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5027998

Online: 46
Twoje IP: 3.233.215.231
,
Dzisiaj mamy: Lut 20, 2020

12
Paź
2015
Urząd miasta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

28 września przedstawiciele uczniów gimnazjum:  Sylwia Mrozek, Alicja Rduch, Paulina Żurkowska, Jakub Flasz oraz Patryk Dylewski wzięli udział w spotkaniu z prezydent miasta Anną Hetman oraz Pawłem Świderskim  - pełnomocnikiem prezydent miasta do spraw młodych.  

Tematem spotkania było spojrzenie na nasze miasto przez pryzmat młodych mieszkańców, dyskutowano o tym co powinno się zmienić w Jastrzębiu, jakie oczekiwania ma młodzież wobec oferty kulturalnej i rozrywkowej.

Pani prezydent przedstawiła pomysły jak zmieni się wygląd Strefy Centrum oraz teren OWN, który leży w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły. Park sensoryczny, wodny plac zabaw, ekomuzeum czy amfiteatr i plaża to tylko niektóre z atrakcji jakie mają zostać wykonane na OWN – ie.

Młodzież zadawała też wiele nurtujących ją pytań dotyczących gospodarki miasta, darmowej komunikacji, poprawy bezpieczeństwa czy funkcjonowania instytucji kultury w mieście.

Spotkanie było bardzo ciekawe nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z zaproszenia i udziału w dyskusji.