Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2008
mod_vvisit_counterWczoraj3268
mod_vvisit_counterW tygodniu5276
mod_vvisit_counterTydzień temu25890
mod_vvisit_counterW miesiącu123044
mod_vvisit_counterMiesiąc temu111258
mod_vvisit_counterRazem5400203

Online: 50
Twoje IP: 34.231.21.83
,
Dzisiaj mamy: Maj 26, 2020

Dzień Patronów - Festyn PDF Drukuj Email
Czwartek, 04 Czerwiec 2015 06:17

1901W środę 3 czerwca 2015 r. odbyło się doroczne Święto Patronów. Obchody zostały podzielone na dwie części. Pierwsza miała miejsce w hali sportowej przy alei Jana Pawła II. O godzinie 9.00 rozegrano zawody sportowe w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczniowie zmagali się z konkurencjami sprawnościowymi, najstarsi rozegrali finały szkolnych rozgrywek piłki siatkowej i piłki koszykowej (rezlizowanych w ramach projektów uczniowskich). Po południu na boisku szkolnym rozpoczął się festyn. Uroczystość uświetniły występy zespołów tańca Explozja i Szok, recital Alberto Suazo, meksykańskiego gitarzysty. Zaproszeni goście mogli podziwiać pokaz straży pożarnej, straży miejskiej, policji, ratownictwa medycznego i judo. Wiele emocji dostarczyły zjeżdżalnie dla najmłodszych, pokaz tresury psów, zwiedzanie samochodów straży pożarnej i straży miejskiej oraz fontanna, którą urządzili strażacy dla ochłody w upalne popołudnie. W trakcie festynu odbyły się liczne konkursy z nagrodami, zabawy, kiermasze książek i rękodzieła. Sklep Grajcarnia przygotował stoisko z grami planszowymi. Organizatorzy zapewnili bogaty bufet z grillem, pyszne domowe ciasto, doskonałą grochówkę, aromatyczną kawę, herbatę i orzeźwiające napoje. W organizację święta zaangażowało się wielu sponsorów, rodziców, uczniów i nauczycieli. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, było doskonałą okazją do spędzenia miłych chwil w gronie znajomych oraz integracji środowiska szkolnego z lokalną społecznością. Wyśmienita zabawa i rodzinna atmosfera dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Marzanna Gagat

 

Więcej zdjęć na portalu jastrząbek.pl