Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5372
mod_vvisit_counterWczoraj4135
mod_vvisit_counterW tygodniu9507
mod_vvisit_counterTydzień temu66659
mod_vvisit_counterW miesiącu9507
mod_vvisit_counterMiesiąc temu184427
mod_vvisit_counterRazem5471093

Online: 57
Twoje IP: 18.208.132.33
,
Dzisiaj mamy: Cze 02, 2020

01
Cze
2015
Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Wita   

image00228 kwietnia, w naszej szkole, odbył się konkurs z okazji Dnia Ziemi. Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia, ale w tym roku termin ten, zbiegł się w czasie z egzaminami gimnazjalnymi. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Wszystkie strony świat(ł)a”.

Impreza w naszej szkole miała formułę konkursu „1 z 10”, na wzór teleturnieju telewizyjnego. Uczestnikami i widownią byli uczniowie z klas 1-2 gimnazjum. Zestawy pytań zawierały ogólną wiedzę z ekologii i ochrony środowiska.

Zarówno uczestnicy jak i uczniowie siedzący na widowni, mieli możliwość powtórzyć i utrwalić wiedzę z ekologii, a nawet dowiedzieć się czegoś nowego na tematy poruszane w pytaniach.

Konkurs prowadzili Klaudia Sulejewicz i Błażej Serwotka. Nad poprawnością przebiegu konkursu czuwało jury w skład, którego wchodziły: Pani Dyrektor Barbara Langosz i Pani Renata Miler.

W III, ostatniej turze zostali wyłonieni zwycięzcy: MISTRZEM –EKOLOGIEM 2015 ROKU został Jakub Jargiło z klasy 2a II miejsce zajął Daniel Jaszczak z klasy 2a III miejsce zajęła Wiktoria Jesionka z klasy 1a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy: Iwona Kasprzyk-Lubszczyk Elżbieta Wita