Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj2949
mod_vvisit_counterW tygodniu2981
mod_vvisit_counterTydzień temu21284
mod_vvisit_counterW miesiącu66575
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4511562

Online: 41
Twoje IP: 3.227.254.12
,
Dzisiaj mamy: Wrz 23, 2019

24
Kwi
2015
Dzień Ziemi 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img00122 kwietnia z okazji Światowego Dnia Ziemi wybraliśmy się na warsztaty przyrodniczo-ekologiczne do Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Uczestniczyliśmy w zajęciach realizowanych w ramach programu „Przyrodnicze spotkania Śląskiego Ogrodu Botanicznego”, finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W towarzystwie pana Marcina Karetty, ornitologa i artysty-fotografika, przemierzaliśmy leśny ekosystem podziwiając bioróżnorodność siedlisk Górnego Śląska. W drugiej części spotkania sprawdzaliśmy poziom naszej wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska oraz umiejętności orientacji w terenie rozwiązując zadania „Przyrodniczej gry terenowej”. Wyjazd zakończyliśmy zwiedzeniem plenerowej wystawy fotograficznej „Ogrody Japonii”, wizytą na wieży widokowej oraz odpoczynkiem na placu zabaw.