Twoje IP: 34.236.38.146

Lut
Hokeiści zagrali na Stadionie Narodowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

image006Tak to nie pomyłka – w piątek 20 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie – CZERKAWSKI CUP NA NARODOWYM 2015.  W Turnieju rocznika 2005 i młodszych wzięło udział 8 drużyn z Tychów, Bytomia, Nowego Targu, Sanoka, Torunia, Krakowa, Warszawy i oczywiście Jastrzębia-Zdroju. I choć według organizatora tego wydarzenia wynik rywalizacji miał drugorzędne znaczenie, to na lodzie nie brakowało zaciętych spotkań. Hokeiści JKH grupę wygrali bez większych problemów. W meczu półfinałowym po wyrównanym meczu jastrzębianie ulegli 1 bramką rówieśnikom z Tychów (2:3). Ta minimalna porażka podłamała ich i w meczu o III miejsce polegli z Niedźwiadkami z Sanoka, choć kilka godzin wcześniej w pojedynku grupowym to JKH był górą. Zwycięzcą turnieju została drużyna MKS Sokoły Toruń, która w finale po dogrywce pokonała MOSM Tychy. Niewątpliwie było to wydarzenie dla małych hokeistów zagrać na lodowisku na tak wielkim obiekcie z trybunami dla 58 tys widzów. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe okazałe medale z podpisem Mariusza Czerkawskiego.

Wyniki rywalizacji grupowej JKH:

JKH- UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok 6:4

Bramki dla JKH: Sobczak, Stolarski, Mrula, Fyda, Humaniuk, Mysłowski

JKH-MMKS Podhale Nowy Targ 7:2
Bramki dla JKH: Owczarzy-2, Sobczak, Stolarski, Mrula, Onak, Fyda

JKH- TMH Polonia Bytom 5:1

Bramki dla JKH: Stolarski-2, Mrula-2, Onak

Półfinał

JKH-MOSM Tychy 2:3

Bramki dla JKH: Onak, Fyda

Mecz o III miejsce

JKH- UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok 2:7