Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj873
mod_vvisit_counterWczoraj2707
mod_vvisit_counterW tygodniu6335
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu65172
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4334737

Online: 37
Twoje IP: 3.92.28.84
,
Dzisiaj mamy: Lip 24, 2019

22
Gru
2014
Wigilijka klasowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

Tekstem „Wiersza staroświeckiego” Jana Twardowskiego rozpoczęliśmy naszą pierwszą wspólną klasową wigilijkę. Podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy, wysłuchaliśmy koncertu skrzypcowego i gitarowego w przepięknym wykonaniu Julii i Hani, na chwilę oddaliśmy się refleksji nad siłą i sensem marzeń, smakowaliśmy poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za udział w zorganizowaniu tego uroczystego spotkania, szczególnie pani Agnieszce Wróblewskiej, Sylwii Wrucha oraz Annie Koprowskiej, które wspierały nas swoją obecnością przez całe popołudnie.