Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj391
mod_vvisit_counterWczoraj2619
mod_vvisit_counterW tygodniu18571
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu56427
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4325992

Online: 41
Twoje IP: 107.23.37.199
,
Dzisiaj mamy: Lip 21, 2019

21
Lis
2014
Jastrzębski Tydzień Kariery w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Namielska   

image009Podczas tegorocznych obchodów Jastrzębskiego Tygodnia Kariery pani Justyna Namielska zorganizowała dla uczniów klasy 1a i 1b praktyczną prezentację zawodu "Starsi-młodszym". Zajęcia zostały przeprowadzone na świetlicy szkolnej, gdzie dokonano prezentacji zawodu fryzjerki i mechanika samochodowego. Każdy z uczestników wychodził bardzo zadowolony i dodatkowo zaopatrzony w prezent od starszych kolegów. Ponadto każda "mała dama" została pięknie uczesana. Takie zajęcia mogły się odbyć dzięki współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju.

Uczniowie poznali również "DROGĘ LISTU" i zadania pracowników poczty. Podczas zajęć uczniowie wykazywali bardzo duże zainteresowanie i bardzo chętnie uczestniczyli w rozwiązywaniu rebusów i w licznych konkursach. Na zakończenie zajęć każdy z uczestników został projektantem znaczka pocztowego.