Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3183
mod_vvisit_counterWczoraj3361
mod_vvisit_counterW tygodniu10075
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu100215
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5052540

Online: 115
Twoje IP: 3.229.118.253
,
Dzisiaj mamy: Lut 26, 2020

Europa is Here PDF Drukuj Email
Środa, 19 Listopad 2014 20:42

Klasa V już drugi rok realizuje innowację pedagogiczną z języka angielskiego "Europa is Here". Do tej pory uczniowie mogli usłyszeć tylko swoje nauczycielki mówiące po angielsku Obecnie nadarza się okazja, aby rzeczywiście przekonali się, że Europa jest tutaj! Do naszej szkoły w przyszłym tygodniu przyjeżdżają uczniowie z sześciu krajów - od Norwegii i Estonii na północy Europy, poprzez środkowe Węgry aż do południowych krajów takich jak Rumunia, Bułgaria i Turcja. 

Na ostatnich zajęciach z języka angielskiego piątoklasiści zapoznali się z dokumentami Europass: Biografią językową, Dossier i Paszportem językowym. Obecnie będą mogli uzupełnić "My diary - Mój pamiętnik" o osobach mówiących różnymi językami  oraz innych ważnych wydarzeniach. Pani Danuta Radomska-Filipek w imieniu pozostałych anglistek: pani Anny Orłowskiej-Zyzało, pani  Anny Cichowlas oraz pani Andżeliki Augustyn zaprasza KLASĘ PIĄTĄ wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Krupińską na uroczystość otwarcia współpracy w ramach programu ERASMUS+ "Life is a project, be an entrepreneur and make it successful".  

Uroczystość odbędzie się w środę, 26 listopada, o godzinie 9:00 w holu na pierwszym piętrze. Uczniowie będą mieli okazję nie tylko usłyszeć język angielski, ale także sześć innych.

 04-DSCN2743