Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1220
mod_vvisit_counterWczoraj3025
mod_vvisit_counterW tygodniu1220
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu46555
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4491542

Online: 46
Twoje IP: 34.237.76.91
,
Dzisiaj mamy: Wrz 16, 2019

12
Paź
2014
Wirtualna wycieczka po szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   

Nowe narzędzia komunikacji elektronicznej otwierają coraz to nowe perspektywy oglądania dalekiej rzeczywistości. Głównym celem programu Comenius były wyjazdy uczniów i nauczycieli do partnerskich szkół i współpraca nad projektem. Erasmus +, nowy unijny program, kładzie większy nacisk na współpracę przy pomocy najnowocześniejszych środków komunikacji. W Internecie jest mnóstwo programów, które umożliwiają poznanie miejsc, zanim będzie można zobaczyć je osobiście. Jednym z takich programów komputerowych jest Mapwing. Pozwala on stworzyć wirtualną wycieczkę po obiekcie. Korzystając ze zdjęć zrobionych przy różnych okazjach, koordynatorka nowego projektu Erasmus + „Life is a project…” utworzyła pierwszą wirtualną wycieczkę po szkole. 

10-DSCN0813

kliknj tutaj: http://www.mapwing.com/explore/view_tour.php?t=lrlul0rTrlFlTzFT