Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1310
mod_vvisit_counterWczoraj3142
mod_vvisit_counterW tygodniu14303
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu22025
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5741282

Online: 37
Twoje IP: 54.236.59.154
,
Dzisiaj mamy: Sie 07, 2020

29
Maj
2014
"Mała Akademia Zdrowego Smaku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

28 i 29 maja klasy drugie i trzecie uczestniczyły w warsztatach kulinarnych "Mała Akademia Zdrowego Smaku", których celem było zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz uświadamianie dzieci o konieczności wypracowania w sobie pewnych świadomych wyborów, konsekwencją których będzie cieszenie się zdrowiem przez długie lata życia. Dzieci samodzielnie przygotowały odpowiednio zbilansowane śniadanie, które powinno im dostarczyć energii do nauki i zabawy aż do obiadu.

Twarzą kampanii promującej zdrowy smak i jednocześnie prowadzącym warsztaty kulinarne jest ceniony i bardzo popularny kucharz - Michał Bałazy, którego publikacje można znaleźć na łamach wielu tygodników i czasopism, w portalach internetowych a niebawem zagości on również na ekranach widzów jako gospodarz programu "Kreator smaku". Dziękujemy!!!