Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3231
mod_vvisit_counterWczoraj3531
mod_vvisit_counterW tygodniu6762
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu96902
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5049227

Online: 45
Twoje IP: 34.239.151.158
,
Dzisiaj mamy: Lut 25, 2020

18
Lut
2014
Z podziękowaniami dla super Świetlików od pani Justyny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Namielska   

„Każda chwila życia, to przejście przez most, który coś kończy i coś zaczyna. I warto czasem zatrzymać się, by docenić te niepowtarzalne, szczęśliwe chwile. Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle”.

Ponieważ mój "most" okazał się bardzo krótki, aczkolwiek bardzo bogaty w pozytywne doświadczenia, chciałabym każdemu dziecku i rodzicom serdecznie podziękować za wszystko, czego doświadczyłam na tym "moście". Jednocześnie życzę "Świetlikom", aby jak najczęściej słyszały, w czym są dobre i co my, dorośli, w nich najbardziej lubimy, bo przecież w każdym coś podziwiamy. Każdy posiada swój dar.