Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj310
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu12733
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu58068
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4503055

Online: 39
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

18
Lut
2014
Z podziękowaniami dla super Świetlików od pani Justyny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Namielska   

„Każda chwila życia, to przejście przez most, który coś kończy i coś zaczyna. I warto czasem zatrzymać się, by docenić te niepowtarzalne, szczęśliwe chwile. Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle”.

Ponieważ mój "most" okazał się bardzo krótki, aczkolwiek bardzo bogaty w pozytywne doświadczenia, chciałabym każdemu dziecku i rodzicom serdecznie podziękować za wszystko, czego doświadczyłam na tym "moście". Jednocześnie życzę "Świetlikom", aby jak najczęściej słyszały, w czym są dobre i co my, dorośli, w nich najbardziej lubimy, bo przecież w każdym coś podziwiamy. Każdy posiada swój dar.