Twoje IP: 107.23.37.199

Sty
Wyniki konkursów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska

IMAG340420 grudnia 2013 roku miało miejsce rozstrzygnięcie organizowanych przez Zarząd Osiedla Chrobrego, Urząd Miasta Jastrzębie – Zdrój oraz bibliotekę szkolną następujących konkursów:

z okazji przypadającej 50 rocznicy nadania praw miejskich miasta Jastrzębie – Zdrój odbyły się następujące konkursy: Zamek Czarnego Rycerza - konkurs plastyczny dla uczniów klas IV oraz konkurs literacki pt. „Legenda o Czarnym Rycerzu” dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

>Jako podsumowanie organizowanego przez bibliotekę szkolną w klasach
I – III projektu edukacyjnego pt. „W krainie wierszy Juliana Tuwima" z okazji przypadającego w roku 2013 roku Juliana Tuwima zorganizowany został konkurs pt.”Ulubiony wiersz Juliana Tuwima”.

Z okazji przypadającego 25 października Dnia Kundelka – nieformalnego polskiego święta kundelka czyli wszystkich wielorasowych psów, biblioteka szkolna zaprosiła swoich czytelników do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Narysuj MIŚKA”.

Kolejnym konkursem był konkurs plastyczny pt. „Mój ukochany Miś” z okazji przypadającego 25 listopada Dnia pluszowego Misia.

Najciekawsza ozdoba świąteczna – to ostatni z konkursów, jaki zaproponowaliśmy dla naszych uczniów w tym roku.

Na konkursy wpłynęło wiele pięknych prac. Każda była niepowtarzalna. Uczniowie po raz kolejny pokazali, jakie mają wspaniałe talenty.

114 uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody, za ufundowanie których serdecznie dziękujemy Radzie Osiedla Chrobrego i Urzędowi Miasta Jastrzębie – Zdrój.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Serdecznie zapraszamy do brania udziału w następnych konkursach.