Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2162
mod_vvisit_counterWczoraj2704
mod_vvisit_counterW tygodniu7779
mod_vvisit_counterTydzień temu20096
mod_vvisit_counterW miesiącu52002
mod_vvisit_counterMiesiąc temu66242
mod_vvisit_counterRazem3741320

Online: 48
Twoje IP: 54.90.109.231
,
Dzisiaj mamy: Gru 19, 2018

12
Lis
2013
O patriotyzmie bez patosu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

f28 listopada 2013 roku kolejny raz obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum – I a i I c - przygotowali akademię poświęconą wydarzeniom z 1918 roku, Marszałkowi i tradycji niepodległości. Przede wszystkim jednak młodzież starała się zwrócić uwagę na postawę patriotyczną Polaków. Wypowiadali się „dziennikarze”, „kibice”, „młodzi gniewni”, „dziadkowie”, „zatroskane mamy”. Wszystko po to, by uświadomić, że patriotyzm nie jest pojęciem zarezerwowanym tylko na potrzeby wielkich świąt. Było niebanalnie, a nawet zabawnie, a przecież nie zabrakło chwil wzruszenia, przede wszystkim dzięki pięknym pieśniom patriotycznym wykonanym przez szkolny chór pod opieką pani Wioletty Żankowskiej.

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum i wychowawcy dziękują serdecznie za współpracę kolegom z klasy II b G, Sebastianowi z klasy V a SP oraz Mateuszowi i Maćkowi z III a G. Razem zawsze możemy więcej!