Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1185
mod_vvisit_counterWczoraj2128
mod_vvisit_counterW tygodniu9442
mod_vvisit_counterTydzień temu7015
mod_vvisit_counterW miesiącu25435
mod_vvisit_counterMiesiąc temu61538
mod_vvisit_counterRazem3407875

Online: 30
Twoje IP: 54.81.197.24
,
Dzisiaj mamy: Cze 22, 2018

12
Lis
2013
O patriotyzmie bez patosu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

f28 listopada 2013 roku kolejny raz obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum – I a i I c - przygotowali akademię poświęconą wydarzeniom z 1918 roku, Marszałkowi i tradycji niepodległości. Przede wszystkim jednak młodzież starała się zwrócić uwagę na postawę patriotyczną Polaków. Wypowiadali się „dziennikarze”, „kibice”, „młodzi gniewni”, „dziadkowie”, „zatroskane mamy”. Wszystko po to, by uświadomić, że patriotyzm nie jest pojęciem zarezerwowanym tylko na potrzeby wielkich świąt. Było niebanalnie, a nawet zabawnie, a przecież nie zabrakło chwil wzruszenia, przede wszystkim dzięki pięknym pieśniom patriotycznym wykonanym przez szkolny chór pod opieką pani Wioletty Żankowskiej.

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum i wychowawcy dziękują serdecznie za współpracę kolegom z klasy II b G, Sebastianowi z klasy V a SP oraz Mateuszowi i Maćkowi z III a G. Razem zawsze możemy więcej!