Twoje IP: 3.233.221.149

Lut
Szkolny konkurs fotograficzny „Chemia jest wszędzie” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Kasprzyk-Lubszczyk

chemiaZapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym
Ciekawe zjawisko fizyczne, reakcja chemiczna
pod hasłem „Chemia jest wszędzie

Chemia jest wszędzie! Powietrze, którym oddychamy; woda, którą pijemy; żywność, którą zjadamy; ubrania, które nosimy; sprzęty, z których korzystamy – to niektóre przykłady chemii w naszym życiu. Możesz to udowodnić wykonując zdjęcie i odpowiednio je komentując.

Regulamin konkursu

1. Komisja konkursowa oceniać będzie dostarczone zdjęcia obrazujące zjawiska fizyczne i chemiczne, na papierze fotograficznym w formacie nie mniejszym niż 13 cm x 18 cm w następujących kategoriach:
    • obserwacja fizyczna lub chemiczna,
    • eksperyment fizyczny lub chemiczny,
    • walory artystyczne.
  2. Wszystkie dostarczone na konkurs zdjęcia muszą być podpisane tj. nazwisko i imię autora oraz klasa.
  3. Wszystkie dostarczone na konkurs zdjęcia muszą zawierać krótki opis przedstawionego zjawiska lub eksperymentu.
  4. Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo przekazania więcej niż jednego zdjęcia lub serii zdjęć.
  5. Zdjęcia należy dostarczyć do p. Iwony Kasprzyk Lubszczyk – nauczyciela chemii. Termin - do 30 kwietnia 2013
  6. Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są nagrody
  7. Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej w szkole oraz opublikowane na stronie internetowej szkoły.

Iwona Kasprzyk Lubszczyk