Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1929
mod_vvisit_counterWczoraj3730
mod_vvisit_counterW tygodniu12097
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu49953
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4319518

Online: 42
Twoje IP: 54.211.135.32
,
Dzisiaj mamy: Lip 18, 2019

10
Gru
2012
Mikołajki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Jak co roku 6 grudnia 2012r. w Zespole Szkół nr 11 Wolontariat szkolny przeprowadził Mikołajki (z opiekunem p. Agnieszką Kaczmarską).

W rolę Mikołaja niesamowicie wcielił się uczeń z klasy IIIc Gimnazjum – Patryk Kliś a do pomocy służyła mu jego "żona Mikołajowa", którą bezbłędnie zagrała mama od ucznia z IVa Krystiana Albrechta. W tym dniu wszystkim nam dopisywał dobry humor.

Uczniowie starszych klas witali ze zdziwieniem, ale i z rozbawieniem świętego Mikołaja wraz z elfami, w rolę których wcielili się poniżej wypisani uczniowie: Marcin Matura, Adrianna Popielarczyk, Sandra Kiljańska, Paulina Niemczyk, Paulina Juszczakiewicz oraz Karolina Kijas. Ci uczniowie, którzy posiadali zbyt dużo uwag negatywnych zapraszani byli na „przysłowiowe kolanko” do Mikołaja lub do jego żony i musieli się tłumaczyć ze swoich „przewinień” w szkole. Losowali również pytania bożonarodzeniowe, które niejednokrotnie powodowały dłuższe zastanowienie u swoich kolegów i koleżanek z klasy np. „Co to są Herody?”.

Na koniec każdy uczeń wraz z nauczycielem dostał na pamiątkę wierszyk świąteczny wraz z małą słodkością.

Hoł, hoł, hoł. Do zobaczenia za rok. Oby nie zabrakło nam śniegu…