Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj125
mod_vvisit_counterWczoraj2728
mod_vvisit_counterW tygodniu125
mod_vvisit_counterTydzień temu17070
mod_vvisit_counterW miesiącu42082
mod_vvisit_counterMiesiąc temu74422
mod_vvisit_counterRazem3159223

Online: 39
Twoje IP: 54.167.62.170
,
Dzisiaj mamy: Lut 19, 2018

21
Sty
2013
Szczęśliwy numerek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z opracowanym przez Radę SU i zatwierdzonym przez Dyrektora Szkoły Regulaminem "Szczęśliwego numerka".

Regulamin „Szczęśliwego Numerka”

  1. „Szczęśliwy numerek” jest formą przywileju ucznia, akceptowanego przez wszystkich nauczycieli i uczniów.
  2. „Szczęśliwy numerek” zwalnia z niezapowiedzianego sprawdzania wiedzy, tj. odpowiedzi ustne i niezapowiedziane kartkówki oraz z innych niezapowiedzianych form sprawdzania wiedzy.
  3. „Szczęśliwy numerek” nie zwalnia z zapowiedzianych wcześniej sprawdzianów, prac klasowych oraz ZAPOWIEDZIANYCH kartkówek, odpowiedzi ustnych i innych form sprawdzania wiedzy.
  4. „Szczęśliwy numerek” nie obowiązuje pierwszego dnia po dłuższych (powyżej 3 dni) przerwach w nauce tj.: ferie, przerwa świąteczna, a także na tydzień przed terminem wystawiania ocen na koniec semestru i roku szkolnego.
  5. Uczeń może zrezygnować ze swojego przywileju i odpowiadać lub pisać niezapowiedzianą kartkówkę oraz poddać się innej niezapowiedzianej formie sprawdzania wiedzy informując o tym fakcie nauczyciela.
  6. Losowanie „Szczęśliwego numerka” następuje o godzinie 18:00 w dniu poprzedzającym dzień, w którym dany numerek będzie obowiązywał.
  7. Losowanie „Szczęśliwego numerka” dokonywane jest przez e-dziennik Librus (www.dziennik.librus.pl) i widoczny jest po zalogowaniu się na swoje konto. Umieszczony jest również na tablicy obok pokoju nauczycielskiego.
  8. Nauczyciel nie może zmieniać zasad wymienionych w regulaminie np. dokonywać przeklasyfikowania sprawdzianu na kartkówkę, oczekiwać rezygnacji z przywileju „Szczęśliwego numerka” na rzecz „nieprzygotowania do zajęć” itp. lub w inny sposób przekształcać treści niniejszego regulaminu.