Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1205
mod_vvisit_counterWczoraj2801
mod_vvisit_counterW tygodniu1205
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu60042
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4329607

Online: 36
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 22, 2019

06
Lis
2012
Kwesta na Hospicjum Domowe im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

1 listopada 2012r. od godziny 9.30 do godziny 10.40 - w ramach akcji „Pola Nadziei” – wolontariusze naszego Gimnazjum wzięli udział w kweście na rzecz jastrzębskiego hospicjum, zbierając datki na cmentarzu komunalnym. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju chętnie wrzucali datki do specjalnie oznakowanych puszek, otrzymując w zamian naklejkę Hospicjum, którą młodzież pomagała naklejać na kurtki ofiarodawców oraz słowo podziękowania.

Pomimo wielkich strug deszczu uczniowie ciepłymi słowami zachęcali wszystkich odwiedzających cmentarz do włączenia się w tę akcję.

Warto pamiętać, że akcja „Pola Nadziei” polega nie tylko na pozyskiwaniu środków finansowych potrzebnych na opiekę nad chorymi w ostatnich chwilach ich życia, ale również na szerzeniu idei hospicyjnej oraz uwrażliwieniu dzieci i młodzieży na potrzeby drugiego człowieka.

W akcji wzięli udział poszczególni uczniowie z klas: Błażej Serwotka (VIa), Sandra Kiljańska (IIIaG), Grzegorz Jurkiewicz (IIIcG), Patrycja Hola (IIaG), Karolina Kijas (IIIaG), Paulina Niemczyk (IIIaG) pod opieką opiekuna wolontariatu szkolnego Agnieszki Kaczmarskiej.

Wolontariusze, dziękuję Wam, że mogę zawsze na Was polegać! Jestem przekonana, że w przyszłym roku znów Was nie zabraknie.

Serdecznie dziękuję za Waszą bezinteresowną pomoc!!!