Twoje IP: 3.227.3.146
Dzisiaj mamy: Lis 18, 2019

Podsumowanie SKN z chemii. PDF Drukuj Email
Wtorek, 27 Marzec 2012 21:39
Na zajęcia SKN z chemii uczęszczała część uczniów z klasy Ib. Uczniowie poprzez eksperymentowanie, wzajemne nauczanie i zabawę, zdobywali i utrwalali nowe wiadomości i umiejętności. Przestrzegając zasad BHP wykonali samodzielnie wybrane doświadczenia, które miały na dążyć wskazania prawidłowej odpowiedzi na pytania problemowe, np. aby odpowiedzieć na pytanie „Jakie kolory powstaną z połączenia octu i mazaków?” wykonali doświadczenie mające na celu rozdzielenia mieszaniny jednorodnej, którą jest tusz na poszczególne kolory t.j. różowy, brązowy, niebieski i żółty. Uczniowie wykonali również eksperyment dotyczący sorpcji, a także w ramach powtórzenia i utrwalenia wiadomości przygotowali krzyżówkę oraz grę planszową.

Oto krótka prezentacja:

Mazaki