Twoje IP: 34.237.76.91

Gru
Mikołajki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

6 grudnia 2011r. w Zespole Szkół nr 11 odbyły się Mikołajki, które zorganizował wolontariat szkolny pod opieką pedagoga szkolnego, pani Agnieszki Kaczmarskiej. W rolę Mikołaja zachwycająco wcielił się uczeń z klasy IIIb Gimnazjum – Paweł Muszyński, a do pomocy służyła mu jego „żona Mikołajowa”, którą bezbłędnie zagrała mama od uczennicy z Ib Gimnazjum Patrycji Hola.

W tym dniu wszystkim nam dopisywał dobry humor Smile

Uczniowie starszych klas witali ze zdziwieniem, ale i z rozbawieniem świętego Mikołaja wraz z elfami, w rolę których wcielili się poniżej wypisani uczniowie: Marcin Matura, Aleksandra Głogowska, Adrianna Popielarczyk, Marta Rduch, Sandra Kiljańska, Aleksander Kamiński, Ilona Madera i Nikola Deringer.

Ci uczniowie, którzy posiadali zbyt dużo uwag negatywnych zapraszani byli na „przysłowiowe kolanko” do Mikołaja lub do jego żony i musieli się tłumaczyć ze swoich „przewinień” w szkole. Losowali również pytania bożonarodzeniowe, które niejednokrotnie powodowały dłuższe zastanowienie u swoich kolegów i koleżanek z klasy np. „Co to są Herody?” W przypadku dobrze sformułowanej odpowiedzi uczeń otrzymywał czasopismo młodzieżowe „Miłujcie się”. Natomiast udzielenia błędnej odpowiedzi musiał wykonać ćwiczenia wysiłkowe np. przysiady.

Na koniec każdy uczeń wraz z nauczycielem dostał na pamiątkę wierszyk świąteczny wraz z małą słodkością.

Hoł, hoł, hoł. Do zobaczenia za rokSmile.