Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3095
mod_vvisit_counterWczoraj5300
mod_vvisit_counterW tygodniu26621
mod_vvisit_counterTydzień temu27138
mod_vvisit_counterW miesiącu97127
mod_vvisit_counterMiesiąc temu105241
mod_vvisit_counterRazem4931300

Online: 36
Twoje IP: 34.204.200.74
,
Dzisiaj mamy: Sty 26, 202020
Gru
2011
Z Mikołajem wśród książek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

6 grudnia nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych zostali zaproszeni na niezwykłe spotkanie z Mikołajem do Miejskiej Biblioteki Publicznej,  tzw. Masnówki. Dzieci z wypiekami na twarzy oczekiwały spotkania z tym niezwykłym gościem, który w bardzo tajemniczy sposób (ze względu na brak śniegu), przyjechał do biblioteki w szklanej windzie, niosąc ze sobą wielki worek prezentów, które wręczał dzieciom. Każde dziecko miało możliwość zaprezentowania swojego talentu, były więc występy recytatorskie, wokalne i taneczne. Oprócz tego wykonywaliśmy papierowe bałwany, braliśmy udział w konkursach oraz w wesołych  zabawach z Mikołajem i Śnieżynką. Mikołaju, obiecujemy być grzeczni i do zobaczenia za rok.