Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj930
mod_vvisit_counterWczoraj3262
mod_vvisit_counterW tygodniu930
mod_vvisit_counterTydzień temu22507
mod_vvisit_counterW miesiącu47422
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4776354

Online: 49
Twoje IP: 3.234.214.113
,
Dzisiaj mamy: Gru 16, 2019

05
Gru
2011
Otrzęsiny klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Hola   

W dniu  22 listopada 2011 r  w naszej szkole odbyły się otrzęsiny dla klas I gimnazjum, zorganizowane przez samorząd szkolny.
W komisji jury zasiedli wychowawcy: klasy Ia Pani Dorota Bień-Caldzudis, klasy Ib Pani Wioletta Żankowska oraz Pani Anna Koprowska - opiekun  samorządu szkolnego, a także Patryk Bujna i Michał Domański - przedstawiciele samorządu szkolnego. Pierwszoklasiści mieli do wykonania różne zadania, m.in.wykazywali się wiedzą o szkole, ćwiczyli kocie ruchy, robili koci makijaż oraz śpiewali  kocie piosenki. Każda z klas  musiała zaprezentować swój herb, zaśpiewać hymn klasy i pokazać klasową reklamę. Zadaniem jurorów było ocenić każdą konkurencję w skali 1-10 punktów. W pojedynku o miano "Superkota"wygrała klasa Ib, uzyskując w łącznej punktacji 381 punktów. Nagrodą dla małych kociaczków były 2 dni bez pytania oraz kartkówek.

Klasie Ib gratulujemy!!!