Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2380
mod_vvisit_counterWczoraj2917
mod_vvisit_counterW tygodniu20639
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu65974
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4510961

Online: 48
Twoje IP: 18.206.16.123
,
Dzisiaj mamy: Wrz 22, 2019

13
Lis
2011
Finał konkursu ,,Zaczarowana papuga" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Zaczarowana papuga" odbyło się 10 listopana, w Filii Miejskiej Biblioteki. Wszystkie prace dzieci były bardzo piękne, estetycznie wykonane i doprowadzone do końca, pomimo trudnej i mozolnej techniki plastycznej. Na szczególne uznanie zasłużyły prace następujących uczniów: Julii Chołuj, Zuzanny Dzioby, Artura Galbarczyka, Klaudii Kojs i Katarzyny Muchy. Ci uczniowie otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Stencel, Michalina Koczy, Anna Dziuba, Emilia Pacyna. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie również otrzymali pamiątkowe upominki. Życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów i chęci do pracy!!!