mod_vvisit_counterW tygodniu20639

Lis
Finał konkursu ,,Zaczarowana papuga" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota

Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Zaczarowana papuga" odbyło się 10 listopana, w Filii Miejskiej Biblioteki. Wszystkie prace dzieci były bardzo piękne, estetycznie wykonane i doprowadzone do końca, pomimo trudnej i mozolnej techniki plastycznej. Na szczególne uznanie zasłużyły prace następujących uczniów: Julii Chołuj, Zuzanny Dzioby, Artura Galbarczyka, Klaudii Kojs i Katarzyny Muchy. Ci uczniowie otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Stencel, Michalina Koczy, Anna Dziuba, Emilia Pacyna. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie również otrzymali pamiątkowe upominki. Życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów i chęci do pracy!!!