Twoje IP: 34.207.78.157

Hokeiści triumfują w unihokeju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki
Piątek, 23 Listopad 2018 07:22

uniW Radlinie reprezentacja chłopców naszej szkoły zagrała w Półfinałach Wojewódzkich Unihokeja Igrzysk Dzieci. W czterech meczach uczniowie 6c odnotowali komplet zwycięstw, nie pozostawiając złudzeń rówieśnikom z innych szkół. Warto dodać, że nasi zawodnicy zdobyli w sumie aż 46 bramek, tracąc tylko 3. Zwycięstwo w półfinałach oznacza występ reprezentacji naszej szkoły w Finałach Wojewódzkich Unihokeja Chłopców w tej kategorii wiekowej, które rozegrane zostaną już 12 grudnia w Sosnowcu. Wyniki meczów naszej szkoły:
SP 20 – SP Radlin 8:0
SP 20 – SP Tworków 12:1
SP 20 – SP Żory 16:1
SP 20 – SP Lyski 10:1

Skład: Jakub Onak, Bartłomiej Stolarski, Mikołaj Osiadły, Filip Wojciechowski, Dawid Kapusta, Maciej Poręba, Szymon Mysłowski, Michał Leszko, Oskar Magner, Mateusz Mrowiec.

Link do galerii

Biegacze na medal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki
Czwartek, 11 Październik 2018 10:53

biegiW dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (do 6 klasy włącznie). W ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół nasi uczniowie spisali się na medal. Dziewczęta wśród 6 zespołów zajęły 3 miejsce, chłopcy uplasowali się na 2 pozycji (startowało 7 szkół).

GRATULUJEMY.

Skład dziewcząt: Bernacka Marta, Cybula Edyta, Kempińska Patrycja, Linde Julia, Ostasz Dominika, Wątroba Anna.

Skład chłopców: Kaczmarski PatryK, Kapusta Dawid, Landziński Wiktor, Majchrzak Jeremi, Stolarski Bartłomiej, Wojciechowski Sebastian.

Siatkówka plażowa PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:31

Ostatnimi zawodami w ramach tegorocznego współzawodnictwa sportowego dziewcząt był udział w turnieju siatkówki plażowej. Przy pięknej pogodzie i długim boju Daria Myśliwy, Nadia Oracz i dopingująca koleżanki do gry Zofia Postel wywalczyły II miejsce.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom zarówno z szkoły podstawowej jak i gimnazjum za udział w zawodach i godne reprezentowanie szkoły .

Lekkoatletyka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:22

W dniu25.05.2018r odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Szott, Marta Dziura, Weronika Gamża ,Anna Jurkiewicz, Klaudia Studzizur, Daria Myśliwy, Klaudia Kojs , Stefania Kiliszewska, Zofia Postel . Ostatecznie drużyna wywalczyła II miejsce.

Biegi na orientację PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 21:10

Udział naszych drużyn dziewcząt i chłopców w zawodach biegu na orientację szkół gimnazjalnych zakończył się zdobyciem V miejsca. W zawodach startowali: Emilia Pacyna, Gabriela Kapol, Klaudia Kojs, Zofia Postel, Jakub Mołdysz, Krystian Albrecht, Sebastian Chmiel ,Dominik Kłopotek i Mateusz Szostak.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>