Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj90
mod_vvisit_counterWczoraj2459
mod_vvisit_counterW tygodniu13261
mod_vvisit_counterTydzień temu16652
mod_vvisit_counterW miesiącu46424
mod_vvisit_counterMiesiąc temu72601
mod_vvisit_counterRazem2898252

Online: 43
Twoje IP: 107.22.126.144
,
Dzisiaj mamy: Paź 20, 2017

04
Paź
2017
Poważne rozmowy hokeisty z hokeistami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

img 01Uczniowie klasy 5 c spotkali się z Wojciechem Czechem, absolwentem naszej szkoły, obecnie studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, realizującym w szkole swoje studenckie praktyki pedagogiczne. Pan Wojtek, podobnie jak uczniowie klasy 5 c, był uczniem klasy hokejowej od klasy 4 SP aż do III G. Odpowiadał na pytania młodszych kolegów dotyczące studiów i łączenia obowiązków studenta z treningami [JKH Jastrzębie – junior CLJ 2016/2017; Hokej Poznań].

Więcej…
 
04
Paź
2017
MAGICZNE DRZEWO. CZERWONE KRZESŁO - Dzień Głośnego Czytania w Jastrzębiu - Zdroju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler, Anna Koprowska   

img 01Obchodzony w całej Polsce Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole w tym roku zamienia się w cykl spotkań Uczniów z „Magicznym drzewem”. Wspólnie czytamy fragmenty pierwszej powieści ze znanego i cenionego cyklu Andrzeja Maleszki, dlatego na szkolnym korytarzu pojawiło się czerwone krzesło.

6 października Uczniowie wszystkich klas 4. naszej szkoły wezmą udział w Miejskim Dniu Głośnego Czytania w Księgarni Autorskiej w Galerii Jastrzębie. Do wspólnego głośnego czytania przyjęli zaproszenie także Rodzice Uczniów.

 

Więcej…
 
04
Paź
2017
Ojczysty- dodaj do ulubionych! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

img 06Uczniowie klasy IIaG 28.09.17 r. - pierwszy raz w życiu - wzięli udział w prawdziwej konferencji naukowej poświęconej polszczyźnie współczesnej, najnowszym modnym wyrazom, kulturze języka polskiego.

Wysłuchali m.in. wykładu prof. Katarzyny Kłosińskiej, sekretarza Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.

 

Więcej…
 
03
Paź
2017
Zebranie Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza serdecznie Radę Rodziców na zebranie, które odbędzie się 3 października 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 20, w sali 117.

 
02
Paź
2017
Dzień głośnego czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler   

plakat red chair

 
30
Wrz
2017
Zajęcia gimnastyczne - edukacja zdrowotna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1450602


Uczniowie klas 3b i 3c czynnie biorą udział w zajęciach sportowych w szkolnej sali gimnastycznej w ramach edukacji zdrowotnej. Zdrowa rywalizacja wyzwala w uczniach wiele pozytywnych emocji, a dodatkowy doping wyzwalają intensywne barwy klasowych strojów sportowych.


 

 

Więcej…
 
30
Wrz
2017
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1450550W dniu 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzień ten został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej - autorki książek dla dzieci i młodzieży. Z tej okazji w bibliotekach w całej Polsce odbywają się zajęcia literackie, których celem jest doskonalenie techniki głośnego czytania. Psychologowie oraz nauczyciele często podkreślają, że to właśnie głośne czytanie szczególnie rozwija wyobraźnię dziecka, jego wrażliwość i rozwój emocjonalny, pomaga w skupieniu, wzbogaca słownictwo oraz wzmacnia więzi rodzinne.

 

 

Więcej…
 
28
Wrz
2017
Nasi hokeiści gotowi do sportowej rywalizacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 1873

Uczniowie klasy I b nie tylko przywitali nowy rok szkolny, dla nich rozpoczęła się przygoda z hokejem na lodzie. Nasi wspaniali hokeiści to: Olaf Dylewski, Nikodem Gigla, Wojciech Jacak oraz super hokeistki: Julia Zawolik i Emilia Dębowska.

Zachęcam wszystkich miłośników ruchu na dodatkowe zajęcia organizowane na lodowej tafli oraz do wspólnej zabawy.

 

  

Więcej…
 
25
Wrz
2017
Zajęcia plastyczne w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak   

image00215 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu podczas zajęć w Świetlicy dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością. Tworzyły prace plastyczne przy użyciu farbek, koralików oraz kolorowych, papierowych kropek. Zapraszam do obejrzenia prac naszych uczniów.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4

Organizacja lekcji

Dziennik elektroniczny

Egzaminy i Sprawdzian

Logowanie