Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj406
mod_vvisit_counterWczoraj3831
mod_vvisit_counterW tygodniu30077
mod_vvisit_counterTydzień temu66659
mod_vvisit_counterW miesiącu30077
mod_vvisit_counterMiesiąc temu184427
mod_vvisit_counterRazem5491663

Online: 45
Twoje IP: 34.204.176.125
,
Dzisiaj mamy: Cze 07, 2020

14
Paź
2019
Akcja ekologiczna “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

plakat

Do 31 października w naszej szkole trwa zbiórka elektrośmieci. Elektrośmieci można przynosić do szkoły i zostawić w punkcie przy wejściu w kartonie. Uczniowie, które chcą otrzymać dodatnie punkty w ramach udziału w zbiórce surowców wtórnych - proszeni są o zgłoszenie tego faktu wychowawcom. Punkty przyznawane są jednorazowo w ilości 5. Dzięki tej akcji możemy bezpłatnie i bezpiecznie pozbyć się elektrośmieci, które przypominamy, nie mogą być wyrzucane do kosza oraz zdobyć dla szkoły upominki w postaci materiałów biurowych.

Oto spis rzeczy, które można przynosić do szkoły: małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, przyrządy do nadzoru i kontroli, baterie i akumulatory.

 
09
Paź
2019
PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Składamy serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Możwiło za okazane serce i wsparcie finansowe dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.

DZIĘKUJĘMY!

 
06
Paź
2019
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

logo 2019Dnia 4 października 2019 roku sprawdzaliśmy „tabliczkową wiedzę” uczniów III klas.
Zajęcia miały na celu przedstawienie tabliczki mnożenia w formie zabaw, tak by żadnemu z uczniów nie kojarzyła się tylko z nudnym odpytywaniem podczas lekcji matematyki.
Uczestnicy rozwiązywali łamigłówki, zagadki matematyczne, układali puzzle, powtarzali rymowanki, pokonywali tory przeszkód.

Mnożenie może być świetną zabawą!

 
05
Paź
2019
Słodki Czwartek!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Cichowlas   

ciasta

Samorząd uczniowski serdecznie zaprasza na Słodkie Czwartki na parterze przy wejściu do szkoły. W nowym roku szkolnym 3.10.2019 słodkości przygotowali rodzice klasy 5c. Ciasteczko w symbolicznej kwocie 2zł. Dziękujemy i zapraszamy.

 
05
Paź
2019
Dzień Chłopaka!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Cichowlas   

chlopakZ okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu:
- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
- Ciastek - tylko tych najsłodszych
- Samochodów - tylko tych najszybszych
- Zabaw - tylko najweselszych
- Przygód - tylko najciekawszych
... i butów - takich, co najlżejsze
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

Pamiętając o naszych chłopcach dziewczynki z samorządu szkolnego dnia 30.09.2019 wręczyły każdemu chłopcu nie tylko życzenia ale i słodki upominek.

Więcej…
 
01
Paź
2019
Kącik książki dziecięcej - zaopiekuje się Twoją niepotrzebną książką. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

portrayal-89193 640Wszystkich uczniów, którzy posiadają w domu niepotrzebne, ciekawe książki dla dzieci zachęcamy do podzielenia się nimi!!

Powstaje kącik książki, który znajdzie się nieopodal dekoracji ściennej przy stolikach na szkolnym korytarzu edukacji wczesnoszkolnej. Książki można przekazać nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej lub po prostu zostawić na stoliku przy dekoracji. Liczmy, że dzięki tej inicjatywie rozbudzimy zainteresowanie literaturą piękną wśród dzieci. Uczniowie klas I-III dodatkowo znajdą miłą alternatywę na przerwie, a także poćwiczą umiejętność czytania czy utrwalą ortografię.

 

Przypominamy książki przekazujemy nieodpłatnie i bezzwrotnie. Można je przekazać paniom z edukacji wczesnoszkolnej lub zostawić na stoliku na parterze. Dodatkowo dziecko, które zakocha się w jakimś tytule może zabrać go sobie do domu, a po przeczytaniu przynieść z powrotem do kącika.

 
27
Wrz
2019
Akcja Sprzątanie Świata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

ziemia2

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 po raz kolejny aktywnie wzięli udział w akcji sprzątania świata. W poniedziałkowy poranek zaopatrzeni w rękawiczki i worki zbierali śmieci w naszej najbliższej okolicy.

Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Akcja została zapoczątkowana w 1989 r. w Australii, a od 1994 roku bierze w niej udział również Polska. Kampania polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest również budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej mieszkańców oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcję  zorganizowały Panie: Joanna Cuber, Karolina Kazimierska-Kopacz, Daria Borkowska

 
27
Wrz
2019
Zmiana planu lekcji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od 30 września 2019 r. obowiązuje nowy plan lekcji

 
25
Wrz
2019
Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariola Bojda   

IMG 20190925 092516W dniu 25.09.2019r. klasy edukacji wczesnoszkolnej wybrały się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. Już od najmłodszych lat duża grupa dzieci pragnie zostać strażakami, dlatego wizyta ta była pełna emocji i radości. Uczniowie naszej szkoły oglądali wozy bojowe, wozy ratownictwa technicznego, sprzęt ratowniczo-pomocniczy, sprzęt gaśniczy, a także samochody i sprzęt specjalistycznej grupy poszukiwawczo-ratowniczej. Zapoznali się z pracą strażaka, dyspozytora, a także zobaczyli, jak wygląda szkolenie funkcjonariuszy. Zainteresowani mieli możliwość założyć maskę przeciwgazową, usiąść w wozie strażackim, czy też załączyć syreny alarmowe.

W trakcie zwiedzania nie sposób było pominąć walor edukacyjny oraz przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, jak i zachowania w przypadku zaistnienia pożaru. Uczniowie przyswoili zasady bezpiecznego zachowania w domu i w szkole. Przypomnieli sobie również niezbędne kroki, jakie należy przedsięwziąć w przypadku zaistnienia niebezpieczeństwa. Zajęcia miały na celu wzmacnianie pozytywnego wizerunku bohaterów, którzy na co dzień ratują nasze życie i mienie i były zorganizowane w ramach cyklu „Poznajemy ciekawe zawody”.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 11

Procedury bezpieczeństwa

Projekt unijny

  • An Image Slideshow

Egzamin ósmoklasisty

LogowanieSponsorzy i Partnerzy