Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1931
mod_vvisit_counterWczoraj1736
mod_vvisit_counterW tygodniu5884
mod_vvisit_counterTydzień temu10518
mod_vvisit_counterW miesiącu18540
mod_vvisit_counterMiesiąc temu57572
mod_vvisit_counterRazem3007997

Online: 42
Twoje IP: 54.147.40.153
,
Dzisiaj mamy: Gru 14, 2017

30
Lis
2017
Podziękowania dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Cichowlas   

Samorząd uczniowski wraz z opiekunem p. Anna Cichowlas dziękuje rodzicom:

  • z klasy 4b - p.Koniusz
  • z klasy 5a - p.Linde i p.Skurnóg
  • z klasy 5c - p.Cybuli i p.Mruli
  • z klasy 6b - p.Magner
  • z klasy IIIb - p.Muchowskiej

za przygotowanie pysznych ciast i cisteczek na dyskotekę.

Dziękujemy również p.Grochowskiej z klasy 6a za ofiarowanie balonów na zabawę andrzejkową.

 
28
Lis
2017
Pozdrowienia prosto z Francji dla uczniów naszej szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

Kristell Lansonneur, nauczyciel z Francji przesyła uczniom naszej szkoły gorące pozdrowienia!!!

Pani Lansonneur gości obecnie w swojej szkole pod Paryżem Jastusia, który poleciał do Francji w ramach międzynarodowej wymiany maskotek. Przypominamy, że  w naszej szkole obecnie przebywa francuski Yoo Nee – jednorożec.  Dzięki temu projektowi uczniowie edukacji wczesnoszkolnej w sympatyczny sposób uczą się języka angielskiego korespondując z rówieśnikami z całej Europy.   

 

 
27
Lis
2017
Żywa Lekcja Zoologii – Ssaki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 03Pan Andrzej Pająk oraz jego podopieczni - mangusteczka karłowata, kawia domowa, myszoskoczek mongolski, mastomysz, skunks, szczur, jeż, chomiki i myszy - byli bohaterami tegorocznego spotkania odbywającego się w ramach Żywej Lekcji Zoologii. Zupełnie niepostrzeżenie upłynęły dwie godziny wypełnione ciekawymi opowieściami o przedstawicielach gromady ssaków. Pan Andrzej, niekwestionowany autorytet w dziedzinie hodowli zwierząt egzotycznych nawiązał również do sposobów pielęgnacji innych udomowionych kręgowców, m.in. gadów, jednoznacznie stwierdzając, że żółw Stefan należący do podgatunku żółwia ozdobnego z rodziny żółwi błotnych miał zapewnione nienaganne warunki i w pełni zaspokojone wszystkie potrzeby życiowe.

 

Więcej…
 
27
Lis
2017
Tydzień życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

img 03Wychowankowie naszej świetlicy w żywy sposób wzięli udział w "Tygodniu życzliwości", który zapanował na małej świetlicy parę dni temu. Przekonaliśmy się, że życzliwość wystarczy, aby nasz dzień był lepszy. Dzieci zasypywały swoimi ciekawymi odpowiedziami wspólnie zrobiony plakat. Na pytanie "Czym jest życzliwość?" najbardziej zaskakującą odpowiedzią było: "To dbanie o osoby bezdomne, o biedne i niepełnosprawne dzieci". Widać, że nasi pierwszoklasiści są niezwykle empatyczni i wrażliwi na cierpienia drugiego człowieka. Jednocześnie można było zobaczyć w ubiegłym tygodniu przyjazną postawę dzieci wobec siebie. Nie brakowało pięknych zwrotów: "dziękuję", "przepraszam" i "proszę". Życzymy sobie i innym, aby podobna ekspansja takich słów i uczuć panowała w naszej szkole na co dzień.

Więcej…
 
27
Lis
2017
Najmłodsi hokeiści też wygrywają PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

IMG 1937W sobotę 25 listopada na jastrzębskim lodowisku rozegrany został turniej małych hokeistów w ramach Śląskiej Ligi Mini Hokeja. W zawodach udział wzięły drużyny rocznika 2010 i młodsi z Tychów, Sosnowca, Janowa, Bytomia oraz gospodarze. Choć nie prowadzi się oficjalnych statystyk w tej grupie wiekowej to można śmiało stwierdzić, że gospodarze zawodów zdominowali turniej. Najmłodsi hokeiści JKH odnieśli komplet zwycięstw strzelając w sumie 14 bramek i tracąc tylko 4. W składzie JKH zagrali uczniowie klasy 1b i 2a szkoły podstawowej - Olaf Dylewski, Nikodem Gigla, Wojciech Jacak, Emilia Dębowska, Julia Zawolik, Szymon Zacharjasz.

Wyniki meczów JKH

JKH- UKS Zagłębie Sosnowiec 2:0

JKH- MOSM Tychy 3:0

JKH- MUKS Naprzód Janów 5:3

JKH- TMH Polonia Bytom 3:1

 
23
Lis
2017
26 finał WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

26 wospInformacja Szefa Jastrzębskiego Sztabu WOŚP Jarosława Potępy

Jeśli znajdą się chętni uczniowie, którzy pragną być wolontariuszem „WOŚP- u” to zapraszam do mnie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy wtorek (28.11.2017) o godz. 11.30.

Agnieszka Kaczmarska

pedagog szkolny

 
23
Lis
2017
Świąteczny Apel PCK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

pckZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prosimy o przeprowadzenie w szkole zbiórki darów na PCK. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres Świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć te święta. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Oddział Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom żywności z przeznaczeniem dla rodzin i osób samotnych będących w trudnej sytuacji materialnej objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.

Więcej…
 
22
Lis
2017
Dopinguj naszych najmłodszych hokeistów! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

hokejW najbliższą sobotę 25 listopada na jastrzębskim lodowisku rozegrany zostanie turniej małych hokeistów w ramach Śląskiej Ligi Mini Hokeja.

W zawodach udział wezmą zawodnicy rocznika 2010 i młodsi, w tym nasi uczniowie klasy 1b i 2a szkoły podstawowej. Gorąco zachęcamy do przybycia w sobotnie popołudnie na „Jastor” i dopingowanie naszym uczniom.

 

Więcej…
 
22
Lis
2017
Wspomnienia z Euroweek’u PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   

Klasa 4a wraz z wychowawczynią, p. Agnieszką Sunitą, podczas kółka z języka angielskiego nagrała filmik, na którym są wspomnienia z wyjazdu na październikowy obóz językowy Euroweek. Uczniowie świetnie poradzili sobie z występami przed kamerą, a trzeba dodać, że to nie lada wyzwanie, gdyż mówili w języku angielskim. Na filmiku zostały zaprezentowane niektóre atrakcje, w jakich uczestniczyliśmy oraz jak spędzaliśmy wspólnie czas. Zapraszamy do oglądania.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9

Organizacja lekcji

Dziennik elektroniczny

Egzaminy i Sprawdzian

Logowanie