Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1203
mod_vvisit_counterWczoraj2801
mod_vvisit_counterW tygodniu1203
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu60040
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4329605

Online: 34
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 22, 2019

12
Gru
2018
Szkoła Młodych Patriotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w realizacji projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego.

Cel projektu zakładał uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. Młodzież, poprzez podejmowane zadania, poznawała nie tylko sylwetki i czyny polskich bohaterów, ale przede wszystkim szukała odpowiedzi, na jakich wartościach dzisiaj powinno budować się postawy patriotyczne.

Wszystkie zadania były oceniane przez jury projektu na podstawie sprawozdań oraz protokołów konkursów wysyłanych do organizatorów.

Za wykonie zadań projektowych otrzymaliśmy Tytuł „SZKOŁY MŁODYCH PATRIOTÓW”.

szkola mlodych patriotow

 
11
Gru
2018
Warsztaty bożonarodzeniowe w MBP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1550882

W okresie przedświątecznym klasa 1a wzięła udział w warsztatach multimedialnych i plastycznych przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Celem zajęć było przybliżenie uczniom śląskich tradycji i zwyczajów związanych ze Świętem Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też śląskich kulinarnych propozycji na stół wigilijny. Wiele emocji dostarczyły uczniom zajęcia plastyczne, podczas których wykonywali gwiazdkę -ozdobę choinkową.

 

 

Więcej…
 
10
Gru
2018
Sukces w XVI Miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 047 grudnia w sali posiedzeń Rady Miasta Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój odbyła się kolejna edycja Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zdrowiu, organizowanego przez Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej pod patronatem Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój Anny Hetman.

Uczniowie naszej szkoły w niezwykły sposób zdystansowali rówieśników, zajmując na podium wszystkie możliwe miejsca. W XVI Miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu I miejsce zajął Hubert Czarnecki z kl. VIIa, II miejsce Karolina Kleeberg z kl. VIIa, III miejsce ex aequo – Małgorzata Bac i Sebastian Madera z kl. VIIb, natomiast wyróżnienie otrzymała Monika Wojtkowska z kl. VIIIa.

Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy za piękne reprezentowanie szkoły na forum miasta.

Więcej…
 
09
Gru
2018
Kartka dla Blanki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

kartkaBardzo proszę uczniów SP 20 do wzięcia udziału w akcji Kartka dla Blanki. Blanka jest młodszą siostrą naszej uczennicy. Zmaga się z wieloma chorobami, które zabierają jej radość beztroskiego dzieciństwa. Sprawmy aby 6 urodziny Blanki były dla niej wyjątkowe. Kartki z okazji urodzin można zrobić samodzielnie lub kupić. Liczę na wasze dobre serduszka i czekam na kartki do wtorku w bibliotece szkolnej.

 

 

 
09
Gru
2018
Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska, Gabriela Kasprzak   

misZ okazji Międzynarodowego dnia pluszowego misia biblioteka szkolna i świetlica zaprosiła uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Prace, które wpłynęły na konkurs były przepiękne i można je podziwiać w bibliotece szkolnej. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody w postaci pluszowych misiów. Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom. 

Więcej…
 
09
Gru
2018
Eko Skrzat - Ib ogłasza konkurs na imię PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

ekoskrzatOto Eko Skrzat. Mieszka w Ib. Nosek ma z dziurawej pończoszki, brzuszek ze starej poszewki, a w głowie …? Nie, nie trociny - miękki wsad z prującego się misa. Nasz Eko Skrzat to ambasador ręcznie robionych zabawek, namawia dzieci by nie kupowały brzydkich plastikowych lal, tylko same tworzyły ciekawe zabawki - z tego co znajdą w swoim otoczeniu. Takie zabawki łatwo można naprawić, a gdy się znudzą zawsze można je ponownie przerobić.

Nasz Eko Skrzat nie ma jednak imienia. Wymyśl dla niego imię, które będzie łączyć się z jego eko przesłaniem.

Autor najciekawszego imienia zostanie obdarowany nagrodą i dodatkowo jeszcze przed świętami otrzyma do swojego domu Eko Skrzata – może będzie to początek nowej przyjaźni ….

Na propozycje klasa 1b czeka do przyszłej niedzieli 16 grudnia. W poniedziałek wybierzemy imię dla naszego eko ambasadora i ogłosimy wyniki.

TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ PROPOZYCJĘ  

 
07
Gru
2018
Ekologiczne warsztaty naukowe – jak pozyskać darmowy prąd - ZAPISY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

pixabay
Zapraszam chętnych i głodnych wiedzy uczniów w dniu 13 grudnia o godz. 13:45 na ekologiczne warsztaty naukowe. Dowiesz się na nich jak ujarzmić wszechobecne elektrony, a podczas własnego doświadczenia poznasz zjawisko elektrolizy dzięki, któremu "rozpalisz" miłość do nauki.

 Zapisy pod tym linkiem.  

 

„Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.” Johann Wolfgang Goethe

 

 

 
06
Gru
2018
Mikołajki w Wesołkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1550741Tradycji stało się zadość! Do uczniów klasy 1a przybył "prawdziwy" Święty Mikołaj. Wszyscy grzeczni uczniowie zostali obdarowani ciekawymi podarkami, które już podczas spotkania zostały skrupulatnie rozpakowane i wykorzystane do interesującej zabawy. 

 

 

 

 

Więcej…
 
06
Gru
2018
Zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

choinkaPrezydent Miasta Anna Hetman zaprasza na niezwykłe wydarzenie wprowadzające w świąteczny klimat.

6 grudnia w Mikołajki, o godzinie 16:15 odbędzie się symboliczne zapalenie iluminacji na największej i najpiękniejszej w mieście choince, która w tym roku stanęła pod Urzędem Miasta.

Na placu przed magistratem pojawią się m.in. Mikołaje. Będzie także słodka niespodzianka dla przybyłych dzieci.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 28

Rekrutacja do SP 20

Logowanie